RUH HALİ ANALİZİ

 

 

Ailem Güvende, çocuğunuzun sesini analiz ederek ruh halini tespit ediyor.

Ses tonundan ruh hali analizi nedir?


Ailem Güvende uygulamasının ruh hali analizi ebeveynlerin çocuklarının duygu durumunu uzaktan takip edebilmelerini sağlayan hassas ve müdahaleci olmayan bir araçtır. çocuğunuzun depresif, sinirli veya stresli olup olmadığını bilebileceksiniz.

 

Ailem Güvende uygulamasının ruh hali tespiti ne olduğunun değil nasıl olduğunun analizini yapar. Çocuğun telefon görüşmesinde kullandığı kelimeleri analiz etmiyoruz, esas olarak ses tonu değişimlerini takip ediyoruz. Ve dünyada ilk defa bu teknoloji çocukların karmaşık ses izlerini çözümlemek için kullanılmıştır.

 

 

Nasıl çalışır?

 

Ailem Güvende uygulaması çocuğun telefonda konuşurken ses izini tespit eder. Her çocuk için çocuğa özgü bir ses profili oluşturur ve ebeveynlere çocuğun telefon görüşmesindeki ruh halini yansıtan bilgiler verir.

 

Ailem Güvende uygulaması çocuğun telefonuna kurulduktan sonraki birkaç gün boyunca çocuğun ses kalıplarını toplayıp, analiz edip bir ses modeli oluşturuyoruz. Yeterli veri toplandıktan sonra Ailem Güvende uygulaması ebeveynleri çocuklarının yaptığı telefon görüşmelerini analiz ederek, çocuğun ruh hali konusunda bilgilendirir. 

 

 

 

Çocuğun Mahremiyeti

 

Ailem Güvende uygulaması ebeveynlere asla çocuğun cihazından toplanan kişisel verileri göstermez. Çocuğun kişisel verileri analiz edilir ve hemen ardından silinir. Ebeveynler sadece Ailem Güvende uygulaması olası bir sorun tepit ederse bilgilendirilir.

 

Ailem Güvende uygulaması çocuğun telefon görüşmesinde kötü ruh hali belirtileri tanımladıysa ebeveynleri bilgilendirir. Ancak ebeveynler telefon görüşmesinin bir özetini alamazlar.

 

Ailem Güvende uygulamasının sunucuları ve veritabanları SSL şifrelemesiyle korunmaktadır. Ailem Güvende uygulaması kişisel verileri belirli bir çocukla ilişkilendirilebilecek herhangi bir veri toplamaz. Her veri parçasının özgün bir şifreleme sistemi vardır. Ailem Güvende uygulaması herhangi bir veriyi herhangi bir üçüncü taraf ile paylaşmamaktadır.

 

Ailem Güvende uygulamasını şimdi ücretsiz indirin!

Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.
Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.