AİLEM GÜVENDE HAKKINDA

 

Ailem Güvende uygulaması çocuklara yönelik internet üzerinden gelebilecek tehditleri gören ve önleyen Yapay Zeka destekli bir ebeveyn uygulamasıdır.

Çocukların güvenliğine yönelik yepyeni bir yaklaşım

Ailem Güvende uygulaması, çocukların tüm etkinliklerini ebeveynlere göndermez. Bunun yerine, yenilikçi yaklaşımı ile ebeveynlere fikir sahibi olacakları gerekli bilgileri sunar.

Bu sayede çocukların mahremiyetinden ödün vermeden, onların güvenliğini sağlar.

Ailem Güvende uygulamasının ileri teknolojisi, çocukların etkinliklerini izler, olası tehditleri tespit eder ve ebeveynleri gerçek zamanlı olarak uyarır..

Ebeveynleri bir ileri seviyeye taşıyoruz

Derinlemesine Analiz

 

Ailem Güvende uygulaması, her çocuğun kendine özgü davranış profilini oluşturmak için çocukların mobil etkinliklerinden, konumlarından ve sosyal ağlarından veri toplar.

Güçlü Yapay Zeka teknolojisi sayesinde verileri birleştirerek analiz eder ve ebeveynlere en doğru zamanda akıllı ve kişiselleştirilmiş veriler sunar.

3 Katmanlı Algoritma

 

Ailem Güvende uygulamasının 3 katmanlı analiz modeli kişisel ve kültürel koşulların çocukların sosyal faaliyetlerini nasıl etkilediğini anlamlandırmaktadır.

 

Tescilli algoritmamız, her bir çocuğu daha iyi analiz etmek için kültür, yaş, cinsiyet ve her çocuğun kendine özgü davranış özelliklerinden kaynaklanan farklılıkları dikkate almaktadır.

Öngörebilen Zeka

 

Ailem Güvende uygulaması, çocuklara yönelik tehditleri öngörmek ve önlemek için geliştirilmiş veri analizi yöntemlerini kullanır.

 

Algoritmalarımız sürekli öğrenir ve zaman içerisinde kendisini geliştirir. Bu sayede bilinmeyen, beklenmeyen ve çoğu zaman şaşırtıcı nitelikteki tehditleri ortaya çıkartır.

 

Duyarlı Ebeveynler için Duyarlı Teknoloji

Dikkatinizin dağıtılmasına izin vermeyin ve gerçekten önemli olana odaklanın.

 

Dijital dünyadaki etkileşimleri hakkında yapılan detaylı araştırmalar açık bir şekilde; Çocukların teknoloji kullanımlarının uygun bir şekilde izlenmesinin, genel refahları ve sosyal gelişimleri açısından çok önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Teknolojinin hayatlarımızı daha iyi kılmak için doğru bir şekilde kullanma gücümüz varken, bizleri özellikle çocuklarımızı olumsuz etkilemesine izin vermemeliyiz.


Bu nedenle, Ailem Güvende uygulaması ebeveynlere çocuklarının dijital yaşamlarını yönetmelerine yeniden imkan tanımak için geliştirildi. Çevrimiçi çocuk güvenliğine yönelik benzersiz yaklaşımımız sayesinde, çocukların karşılaştıkları tehditler hakkında ebeveynlere bildirimde bulunarak onlara rehberlik etmelerine yardımcı olacak bilgileri sağlar.
 

Ailem Güvende Uygulamasına Şimdi Katılın!

Ailem Güvende Huzurum Yerinde!

14 günlük deneme sürümünü ücretsiz indirin!

Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.
Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.